Referencie

Napísali o nás...

https://www.ubytovanienaslovensku.eu/blog/top-30-najlepsie-hodnotenych-ubytovani-za-rok-2016

TOP 30 najlepšie hodnotených ubytovaní za rok 2016

7. CHATA VIKTORKA

Pokiaľ túžite po relaxe na samote v lese, je chata Viktorka sídliaca pri obci Sučany tou správnou voľbou. Ponúka prechádzky Sučianskou dolinou a Malou Fatrou, spoznanie Sučianskeho hradu aj zavítanie do okresného mesta Martin. K chate s celkovou kapacitou 20 osôb patrí vnútorný krb, kuchyňa, ohnisko, detský kútik a hojdačka a môžete si do nej priviesť aj svojho domáceho miláčika. Viktorka je jednoducho objektom, do ktorého sa hostia s radosťou vracajú.

Na prvý pohľad prívetivá chata Viktorka vás pozýva zažiť ničím nerušenú dovolenku do Sučianskej doliny neďaleko obce Sučany a lyžiarskych stredísk na Martinkách, v Jasenskej a Valčianskej doline. Vďaka tichej a pokojnej lokalite uprostred prírody si v chate perfektne oddýchnete pri krbe a zobrať si so sebou môžete aj psíka. Nezabúda sa ani na najmenších, pre ktorých je prichystaný detský kútik, hojdačka a rozličné hračky. 

4. CHATA VIKTORKA

Autor: Chata Viktorka (zdroj: www.ubytovanienaslovensku.eu)

Malebná chata Viktorka zaujme na prvý pohľad svojou polohou v horskom prostredí Sučianskej doliny v blízkosti obce Sučany, odkiaľ možno objavovať Turčiansku kotlinu, Martinské hole aj Malú Fatru. Niet divu, že do tak krásneho prostredia sa hostia radi vracajú opakovane a svoj podiel na tom má tiež príjemná majiteľka aj nadštandardné vybavenie vhodné pre pobyt všetkých vekových skupín. K chate patrí spoločenská miestnosť s krbom, detský kútik aj posedenie pri grile či kotlíku na guláš.

Chcem navštíviť chatu Viktorka